ایده فروشگاه آنلاین ساختمان شو


گروه مهندسی سامان ابنیه از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه پیمانکاری اسکلت های ساختمانی شروع کرد، از سال 1373 با گسترش فعالیت های اجرایی و نیاز به گسترش زمینه های کاری، این گروه با اضافه شدن افراد متخصص در گرایش های مختلف تاسیسات نیز وارد حوزه اجرا شد.
با مرور زمان و افزایش تجارب این گروه و همچنین اضافه شدن بدنه جوان مهندسی از سال 1384 شرکت سامان ابنیه در اداره ثبت شرکت ها ثبت شد و فعالیت این شرکت در زمینه های ابنیه، تاسیسات و ثبت املاک و مستغلات به شکل حقوقی درآمد.
با توجه به نیاز روزمره ای که جهت خرید کالا و خدمات ساختمانی داشته ایم، شاهد مشکلات و نواقص بازار ساختمان بودیم نتیجتاً برآن شدیم تا با اراده ای قوی بتوانیم گوشه ای از این نابسامانی را رفع کینم و به خود و دیگر همکارانمان جهت کاهش دغدغه های خرید، کمکی کرده باشیم.
لذا با بررسی هایی که انجام شد دریافتیم موارد زیر می تواند باعث افزودن قدرت تصمیم گیری و خرید کالای ساختمانی گردد:

1. اطمینان از قیمت مناسب کالا با استراتژی کاهش واسطه گری
2. امکان مقایسه کالاهای مشابه
3. امکان بررسی تاریخچه قیمت
4. گستردگی دامنه کالا و خدمات در یک بازار و پوشش همه نیازها
5. حذف مشکلات و گرفتاری های حمل کالای ساختمانی
6. امکان استعلام قیمت آسان و همیشگی
7. تسهیل جست و جو در بازار
8. صرفه جویی در زمان، هزینه و نیروی انسانی
9. امکان کنترل و مدیریت خریدها و بررسی تاریخچه خرید
10. بررسی و خرید شبانه روزی


در نتیجه با طراحی بازار فروشگاهی تحت بستر وب زمینه را برای خریدی موفق و هوشمند فراهم آوردیم. امید است با جلب رضایت کاربران محترم، بستر این حرکت ایجاد شود و بازار کالا و خدمات ساختمانی از آشفتگی فعلی خارج شده و در فضای کاملاً رقابتی امکان بررسی و انتخاب بهینه به مشتری داده شود. در نیل به این هدف بعد از توکل بر خداوند متعال، چشم به حمایت مصرف کنندگان گرامی داریم و با جان و دل پذیرای انتقادات و پیشنهادات ایشان می باشیم.
در ادامه مجدداً خاطر نشان می نماییم ما قبل از اینکه فروشنده باشیم مصرف کننده عمده کالای ساختمانی بوده ایم و این مهم، دکترین حرکت به سوی ایده فروشگاه اینترنتی ساختمان شو بوده است...

 
فروشگاه آنلاین ساختمان شو